Friday 29. March 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Izjava LA

10. julij 2009 ob 10:38 | Vest |

Prejeli smo sporočilo za javnost Izvršnega odbora Liberalne akademije o RTVSLO:

1. luka pravi:

peter božič je umrl….boste kej napisal….

2. agrippa pravi:

Če hočete RTV vrniti javnosti, potem spokajte svoje dolga leta sedeče riti iz nje in pustite VSEM ustvarjeti na njej.

3. Grigorij Zinovjev pravi:

Nenavadno sovpadanje izjave krožka ZSMS in neodvisnega medija Vest.si bi odlično dopolnil predlog novega zakona o RTV s strani ministrice Majde Širca. Pri nas so tovrstna naključja Zares nenavadna in pogosta. Kot vsi vemo: za zagotovitev neodvisnosnega in kredibilnega neporočanja o stanpoteh Naših so dovoljena vsa sredstva, občasno tudi z napakami, ki jim pošteni ljudje rečejo navadna laž!

4. janez pravi:

Še pomnite tovariši kako je hotel ta Štrajn reševati LDS človek je bedak na kvadrat nima pojma o demokraciji.

5. angie pravi:

agrippa, pa nam ja ti ne boš delal programa!?

sicer pa se popolnoma strinjam z naslovom te izjave. RTV je javni servis in ni politični služabnik - nobeni opciji!

6. uničevalec rdečuhov pravi:

Štrajn,štrajn,samooklicani podganji rdečuh.uboga zafrustrirana liberalna zalega in povrhu še odurnega odvratnega videza.Tip in produkt murgeljskih zahojencev,ki pri soočenju z POMLADNIKI popolnoma pošizi in pokaže vso mizerno in ubogo intelektualno mizerijo.Brco in domov.

7. Carlos Contreras pravi:

Malce pred osmo, kaj, Uničevalko? Spet ura za šmarnico. Gluk gluk, potem pa sladko spančkat.

8. marko pravi:

Carlos, si že nagnil?
    Upam, da merlot. Tako napreden človek gotovo ne konzumira nič belega.

9. nemesis pravi:

Kolikor vem,je lds izgubila volitve 2004 zaradi skrajne skorumpiranosti in klientelizma,sicer si pa medijev ne more več podrediti nobena vlada,je dovolj konkurenčnih in boljših tv.

10. Carlos Contreras pravi:

Marko, tokrat sicilijansko. Ne boš verjel: belo.

11. SS pravi:

Tale tip mi tudi ni poznan?
    A je kaj posebnega, da bi bilo potrebno upoštevati njegovo mnenje?
    Problem je v tem, da zahteve po neodvisnosti medijev in RTV vedno prihajajo iz ust tistih, ki držijofigo v žepu.

12. MEFISTO pravi:

RTV bo spet neodvisna, ko bo v vsem ustregla levici, ko bo o njej in o revoluciji le lepo govorila in ko bo, kot nekoč, veselo poneumljala ubogo ljudstvo.

13. Neja pravi:

Dragi moji, ali se kdo /še/ spominja, kako je g.Granda, veliki borec za politično kulturo, lani pred volitvami na radiu Ognjišče na vprašanje o tem, kaj meni o poslankah v DZ, odgovoril? Nekatere bi poslal v hlev. Zelo kulturno, kajne? In to javno, kajne?

14. MEFISTO pravi:

Saj so že v hlevu!

15. beneficios de la citas rápidas pravi:

Superb post but I was wanting to know if you could write a litte more on this topic?
    I’d be very grateful if you could elaborate a little bit more.
    Thank you!

16. flirty mature renensioni pravi:

Howdy! I know this is somewhat off topic but I was wondering if
    you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
    I’m using the same blog platform as yours and I’m having trouble finding one?
    Thanks a lot!