Sunday 22. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Pleh 016

16. december 2008 ob 10:06 | Denis Sarkić |

Kakšnega vozijo ali jih z njimi prevažajo drugi? Kdo ima lepšega? Kateri je močnejši? Kdo ima najdražjega? Je njihova last ali se vozijo za denar davkoplačevalcev? Na Vesti objavljamo pločevino, s katero se vozijo znani Slovenci.

Zoran Janković, župan Mestne občine Ljubljana, BMW serije 5, službeno vozilo.

Denis Sarkić

1. tomazh pravi:

Tudi jaz sem se vozil s petko. Sedaj ko imam tojoto pa vidim, da ni BMW nič posebnega,saj ga ima že vsaka mona. Jankovič je pa car in škoda da ni več takih na županskih mestih, ki se ne grejo politike ampak skrbijo za urejanje mestnih zadev.

2. Miha pravi:

Zoki no, lahko bi so novo petko privošču :D

3. Don_Vito_ pravi:

@tomazh: ne vem kje živiš zadnje leto, vendar se mi zdi, da Janković ne samo, da se gre politiko ampak z vsakim dnem vedno bolj in bolj aktivno stopa vanjo! tvoj komentar je popolnoma brezvsebinski in vidi se, da pravzaprav nimaš pojma o čem govoriš, tudi kar se avtomobilov tiče!

4. luka pravi:

dejte rajš zasebna vozila rodbine jankovich pokazat….

vemo tudi da ima službeni fitnes na golovcu…..al je že privat?:)

5. yxc pravi:

Župan privatno vozi nekaj let star Mercedes E klase… vsak dan je na parkingu številka 1 na Mačkovi parkiran, tko da se ga da tut u živo vidt….

6. ervinator pravi:

Tale bmw je zmagovalec.

7. Carlos Contreras pravi:

Zoki ima fitness? Pa verjetno ne hodi tja?

8. luka pravi:

:)
    golovc je njegov fitnes……:)