Sunday 22. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Franco Juri o kulturi

18. november 2008 ob 20:33 | Denis Sarkić |

Poslanec stranke Zares Franco Juri je za Vest komentral včerajšnje zaslišanje Majde Širca, kandidatke za kulturni resor, pred odobrom za kulturo, šolstvo in mladino v Državnem zboru ter razložil, kako vidi medijisko zakonodajo in kulturo pod njenim ministrovanjem.

Franco Juri o medijski krajini:

Franco Juri o kulturi:

Denis Sarkić

1. sultan pravi:

še večja lisica, poleg Keka

2. Carlos Contreras pravi:

Dobro povedal glede članov ZKS.

3. COMURA pravi:

The Flight of the Bumble Bee

4. konec pravi:

Niti v najbolj kulturno zaostalih mafijskih okrajih južne Italije, “familije” niso tako arogantne in vsiljive, da pošljejo v državni in evropski parlament člane iste družine. Tako, da je zelo žalostno slišati “lekcije” o demokraciji in pluralnosti s strani takih oseb.
    Ogabno!

5. mittra pravi:

Narod si sam izbira vodje in pomembneže. Veliko Slovencev je stopilo na pručko, sedaj pa ne vedo, kako bi smrdeli.

6. Fonzi pravi:

konec - izvolili so jih volilci. kot so izvolili tudi tiste janševe klone iz SDS. demokracija pač.

7. konec pravi:

Fonzi , se strinjam, tudi Hitlerja so izvolili. Demokracija le nudi možnosti, ni pa sama po sebi “odrešujoča” - je le kulturni pokazatelj določenega okolja, naroda, kraja itd.
    To je to.

8. francka pravi:

Zakon o RTV je bil potrjen na referendumu.Zdaj ga bodo spremenili in se požvižgali na voljo ljudstva.Spet bodo uvedli t. i.civilno družbo,,ampak samo tisto,ki je podaljšek strank na oblasi!Mirovni inštitut,Liberalna akademija itd./.Pred tem zakonom je bil na čelu RTV Predsednik nekdanje Komunistične partije,ki je bil seveda kot civilna družba predsednik Olimpijskega komiteja.Še se spominjamo dopisovanja dragi Tone in Borut o tem,kdo ima večji vpliv na TV.Tudi direktnih posegov v programe s strani Golobiča in njegovih je bilo kar nekaj.No zdaj pa nam ti ljudje dopovedujejo,da bodo TV rešili politike,da bodo novinarji lahko svobodno poročali in ,da bo TV pluralna.Le kdo jim lahko verjame?

9. Nikolovski pravi:

Francka… kaj ti kadiš oz. na čem si?
    Ko berem tvoje poste, al pa od Konca, al pa od kerga izmed drugih cvetk iz vaše gmajne vedno pomislim:
    Opinions are like assholes, everybody’s got one.

10. ervinator pravi:

Kdo pa je bil tisti v včerajšnji Piramidi, ki je imel kar dve riti - eno spodaj, drugo zgoraj?

11. Carlos Contreras pravi:

A spet Surla?

12. uničevalec rdečuhov pravi:

nikolovski-makedonski nedonosenček in debilno revšče najvišjega formata.Zapri svoj makedonsko-rdeči kljun!!

13. ervinator pravi:

Ni bil videti kot Godler.

14. Carlos Contreras pravi:

Malokdo je videti kot Godler.

15. ervinator pravi:

Torej ostaja vprašanje, kdo je bil tisti v oddaji.