Monday 23. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Zver & zlati maturanti

23. september 2008 ob 18:41 | Maja Andlovic |

Minister za šolstvo in šport Milan Zver je danes na ministrstvu sprejel zadnjo skupino letošnjih zlatih maturantov. “Zgodovine človeštva ne delajo množice, ampak elite in vi danes vstopate v to posebno družbeno skupino,” jih je nagovoril in dejal, da je nekako povezan z njimi, saj njihova pot na srednjih šolah sovpada z njegovo na ministrstvu. Maturanti bodo svojo pot nadaljevali na fakultetah, minister pa o nadaljevanju svoje ni želel govoriti.

Maja in Miha sta nam pokazala sponzorska darila, ki so si jih letos z zlato maturo prislužili, pregledali pa smo tudi dobrote, ki so jih zanje pripravili dijaki Srednje šole za gostinstvo in turizem iz Ljubljane.

Maja Andlovic

1. kraal pravi:

Zlata maturantka, močno potrebna najbolj osnovne kulturizacije. Sramota.

2. jurij pravi:

jej jej…,
    ti kulturizator, da nisi ti samo nevoscljiv, ker svoji besedotvorni nadarjenosti navkljub nisi nikoli naredil mature, a?

3. miro pravi:

WAW! Oba na fiziko! Čestitam!
    Pri tej poplavi družboslovcev (pa še ti na “bolonjski” način) se najde tudi kakšen pogumen, ki izbere naravoslovno smer. Pohvalno.

4. t-h-o-r pravi:

hahaha ta prvi ki govori je tip od moje sošolke in tam zraven je moja sošolka bwahahaha

5. Embrio pravi:

Zlatim maturantom delijo šampone proti izpadanju las.

Se mar nekdo brez las boji konkurence :)

6. ShowDown pravi:

Zlati maturanti pa ne poznajo vesti…Razgledanost pa taka ane. To samo potrdi dejstvo da je večina (ne vsi) zlatih maturantov enostavno naučenih in ne pametnih ali razgledanih. Komunikacija pa je tudi na podnu.