Tuesday 24. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Nadzornik Zoki

17. julij 2008 ob 16:09 | Denis Sarkić |

Ob skakanju s kolesom z enega na drugi dogodek smo na ulici stare Ljubljane naleteli na župana MOL Zorana Jankovića, ki si je ogledoval obnovitvena dela in polaganje novih granitnih tlakovcev. Nemudoma smo mu zastavili nekaj vprašanj in župan ne bil župan z največjim nasmehom v državi, če na njih ni tudi takoj odgovoril. Z nasmeškom tudi na koncu pogovora!

Denis Sarkić

1. opleteni jež pravi:

sarkiću, nehaj delat reklamo za zj, še zlasti, ker si pri tem servilen: poslušaj se. kako ga sprašuješ.
    o tvojem posebnem poudarku o zj nasmeških:
    zakaj ga nisi vprašal o najmanj petih velikih nerealiziranih projektih, ki jih je obljubljal,
    preden je bil izvoljen
    (stadion, parkirišča, grad, cukrarna, kino šiška itd.)-
    potem bi moral zapisati: samo nasmeh je bolj grenak.

2. Denis Sarkić pravi:

Reklamo za kaj že?????? Servilen??? Zakaj se potem vedno razideva v slabem tonu??? Aja, tega pa ne posnamem. Za projekte ima pa še nekaj več kot leto časa. Bomo videli, ali mu bo uspelo?

3. panda pravi:

REKLAMA !!!!

4. G7 pravi:

Ko bi se le Janša kej od njega nalezel, da bi lahko njega reklamirali.

5. matto pravi:

Nisem iz Ljubljane, je pa lepo videt župana kako si ogleda potek del.

Lepo lepo

6. Andrej pravi:

Ko srečaš župana Zorana Jankovića prihodnjič, ga vprašaj zakaj je postal GROBAR mladinske tehnične kulture v Ljubljani? Če je na voljo res 20% sredstev manj, zakaj on to izkoristi in odvzame tem revežem, “LJUDSKI TEHNIKI”, vseh 100%? Zmanjšal je sredstva NVO-jem, gasilcem, športnikom in verjetno tudi tabornikom. Zakaj morajo nastradati vsi tisti, ki delajo nekaj pozitivnega?

7. jurij pravi:

Ker so paraziti in voluharji.

8. Andrej pravi:

Kdo je parazit in voluhar?

Med člani Mestne zveze društev za tehnično kulturo Ljubljana (nekdanje Ljudske tehnike) so nosilci mnogih naslovov evropskih in svetovnih prvakov, ki so ponesli ime Slovenije v svet. Ljubljana jim je pa hvaležno odrekla ves denar.

Če vzamem zgolj eno od društev, Astronavtsko raketarski klub Vladimir M. Komarov iz Ljubljane, ima toliko osvojenih pokalov, da bi z njimi lahko pregradil katerokoli prestolnično avenijo, naslovov svetovnih in evropskih prvakov pa toliko kot verjetno NOBENA druga organizacija v Ljubljani. Vseeno so se po zaslugi GROBARJA mladinske tehnične kulture Zorana Jankovića po 40 letih uspešnega delovanja znašli NA CESTI, saj ni sredstev za najemnino prostora, ki je v lasti MOL-a.