Wednesday 25. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Neformalni pogovor

21. april 2008 ob 21:33 | Denis Sarkić |

Pred otvoritvijo tedna knjig v parku Zvezda je naša kamera ujela župana Zorana Jankovića in ministra za kulturo Vaska Simonitija med neformalnim pogovorom prvega v mestu z višjim predstavnikom države o ureditvi prostorskega enega (športnega ali kulturnega?) problema v Ljubljani. Morebiten dogovor med njima je zmotil prihod prvega v državi, predsednika Danila Türka.

Denis Sarkić

1. Zlata lisica pravi:

prvi klovn plus drugi klovn plus tretji klovn = cirkus

2. Denis Sarkić pravi:

Heh, dobra! Bom začel na Vesti pobirati vstopnino za tak cirkus!

3. rudl pravi:

Kako težko mi je gledat najbolj nesposobnega ministra vseh časov.

4. Neja pravi:

Jaz ne plačam vstopnine. Vidim samo enega klovna, tistega z rdečim nosom. Pa še ta ni nič zabaven, ampak je smešno “biciklističen”.

5. Revolucija pravi:

Od ministra žena je zelo dobra novinarka in voditeljica kulturnih oddaj-Alenka Zor Simoniti-za pohvalit!

6. Peter K pravi:

Ampak zakaj, za vraga, na svetu ni enega vsranega softwarea, ki bi zrihtal zvok.

7. maya pravi:

tale Vasko je pa…..ajajajajajaj.

8. nočindan pravi:

Kako gre pa Sasko Zokiju na k*rac! lol

9. rudl pravi:

Vidim da zna bit Uliti tudi ritolizno prijazen…Kdo bi si mislil, pa tak grobijan sicer ;-)

10. Rado pravi:

Zaupni pogovor v dvoje, ob čemer veš, da te snemajo.
    Izjemno slaba igra!