Monday 30. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Bajuk za film

26. junij 2007 ob 23:37 | Denis Sarkić |

Finančni minister Andrej Bajuk o Filmskem skladu in nadzoru nad njegovim delovanjem.

“Kakšna je situacija na kulturnem področju, milim da ni odvisno od proračuna.”

Denis Sarkić

1. Lure pravi:

Nekaj je narobe z to stranjo - ne morem do posnetka. Uporabljam Firefox 2.0 na Linuxu.

2. Lure pravi:

Hvala - sedaj dela.

3. siruche pravi:

Za razliko od ministra Bajuka menim, da je 90% slovenske kultrure zelo odvisna od proračuna. Zamenjava Mahnetove v nadzornem svetu je pokazala, katera stranka ima glavno besedo v tej vladi. Ko se bojo v vladi znebili vsake kritične misli, bo Slovenija še bolj sproščena.

PS Ne smemo se preveč sekirat. Glavno je, da je gospodarska rast 7%, drugo pa lahko vse propade.

4. Kaktus pravi:

Bajuk trdi da slovenska kultura ni odvisna od proračuna!! Saj kulturniki bodo ostali kulturniki neglede na proračunska sredstva! Dober argument ni kaj. Finančni minister opravlja delo kulturnega ministra. Jaz sem vedno bolj sproščen.

5. gundos pravi:

Revček.

6. joj pravi:

Kultura je odvisna od kulturnikov ,ki ustvarjajo in jih mediji izpostavljajo.Če so ti nosilci slovenski potem bo kultura najverjetneje slovenska,drugače pa se procent tveganja lahko drastično poveča tako je to,zelo enostavno.

7. joj pravi:

kaj pravis siruche 90procentov odvisna od mojega davka ?
    torej umetniki niso sposobni sami sebe prehranjevati? če je tako potem pa moramo pregledati kaj je za Slovenijo pozitivno in ločiti zrnje od plev