Monday 30. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Pahorjev ideolog

20. maj 2007 ob 4:27 | Denis Sarkić |

Na predstavitvi knjige Politična kultura v ajdovski knjižnici se je avtor Igor Lukšič, sicer profesor na FDV in ideolog Pahorjeve stranke SD, pošteno razgovoril o vsem kar s(m)o ga vprašali poslušalci. Pogovor je segal od politične kulture do stanja v državi in tistega, kar je verjetno tudi v sami “glavi” stranke SD. Lukšič je komentiral veliko stvari, ki so aktualne, tudi prestop poslancev iz LDS v SD.

Ker je politično-literalna predstavitev Lukšičeve knjige in pogovor z njim trajal več kot uro, smo vam ga pripravili v dveh delih, zato ne obupajte takoj, ampak vztrajajte, ker prave stvari pridejo vedno na koncu!

Igor Lukšič, 1. del: “… vsi imamo vest.”

Igor Lukšič, 2. del: “… Tony Blair, s tem ko je šel v Irak, on je dvignil Veliko Britanijo tja, kjer je bila nazadnje pred letom 1956.”

Video: Denis Sarkić

Komentarji