Monday 30. September 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Dediščina komunizma

13. maj 2007 ob 21:16 | Denis Sarkić |

Ob Dnevu osvoboditve Ljubljane so v Muzeju novejše zgodovine organizirali dogodek spomina na komunizem. Prispevek v katerem je direktor muzeja Jože Dežman odgovarjal na Vest vprašanja je bil objavljen v četrtek. Daljša dela Dežmanovega govora o dediščini komunizma objavljamo danes.

“A se je kdo v Sloveniji že odpovedal permanentni revoluciji, a se je kdo odpovedal diktaturi proletarijata, a se je kdo odpovedal razrednemu boju… “

“Partizanski projekt je tako slabo opisan zaradi butastega partijskega zgodovinopisja.”

Video Denis Sarkić

1. ZoranP. pravi:

Ja … Dežman se je odpovedal, če prav razumem??

2. Razumnik pravi:

Tako naj vam vsemogočni bog na stadionu pomaga, AMEN

3. HerpaGreens pravi:

Herpagreens is a dietary supplement formulated to combat symptoms of herpes by providing the body with high levels of super antioxidants, vitamins