Tuesday 1. October 2024 - Zadnja sprememba ob 21:38:32

Lisice branijo županove parkirne prostore

18. april 2007 ob 14:51 | Denis Sarkić |

Če ste že kdaj parkirali v centru Ljubljane na Mačkovi ulici, tam pri oddelku upravne enote za dokumente, potem ste morda doživeli podoben zaplet. Morda pa ste imeli boljši avto, npr. Mercedes in se vam ni nič pripetilo. Nočno parkiranje na mestih rezerviranih za avtomobile župana Zorana Jankovića in njegovih podžupanov, namreč po novem, v stavbi upravne enote imajo bazo in blagajno, branijo lisičarji. In pozor, lisice zelo so “stekle”!

Video: Denis Sarkić

1. martello pravi:

a nima janković marcedesa

2. Denis Sarkić pravi:

Njegov osebni avto je Mercedes 4matic, službeni avto pa je BMW serije 5. Prvi ima prostor št.2, BMW stoji na št. 1. Včerajšnji Mercedes ni od župana, ker ni 4matic in nima prave registrske številke, barva in model pa je ista.

Drgače pa poglejte tale prispevek http://www.vest.si/2007/03/ljubljanski-vozni-park/