Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Kinotožje 007 na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
september 24, 2007

Kinotožje 007

Objavljeno v: Kinotožje

V uvodu zadnjega Bonda, kinetičnemu preganjanju na nogah, prepoznamo parkour, učinkovito športno-umetniško premikanje od točke A do točke B, pri čemer se gre čez ovire in rabi vso telo ter pazi predvsem na natančne skoke in doskoke. Bond se v tem seveda znajde. BoreMe.com ima video preganjanja. Novejši film z dosti parkouranja je francosko Okrožje 13. Preskusil se je tudi bloger Aly. Pa še to: Kdor se ne strinja s tisto, “da če je videl enega Bonda, je videl vse,” naj ve, da ima iTIVI vseh 21 naslovov (plus enega in še enega).

Naslednjič, apokalipsa ameriškega zdravstva v filmu Sicko in filmi apokalipse: 28 tednov pozneje, Resident Evil 3 in I am Legend.

QuickTime datoteka: Kinotožje 007 (72 Mb)

Nazaj na: Kinotožje 007