Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite TerraFolk v Openu na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
julij 03, 2009

TerraFolk v Openu

Objavljeno v: družba, kultura

Včeraj so v ljubljanskem Cafeju Open nadaljevali s prejšnji teden nasilno prekinjenim literarnim večerom in pogovorom z Urško Sterle, prozaistko, prevajalko in GLBTQ aktivistko in Iztokom Majheničem, avtorjem gejevskega erotičnega romana Par. Pred začetkom pogovora in branja pa so svojo podporo izkazali člani zasedbe TerraFolk in glasbeni prijatelji.

Cafe Open nadaljuje s svojim kulturnim in zabavnim programom, ki si ga lahko ogledate na njihovi spletni strani. Naslednjo priložnost, da uživate v energičnem nastopu zasedbe TerraFolk, pa boste imeli v ponedeljek, 6. julija ob 21:30 na Velikem odru Festivala Lent v Mariboru in v petek, 10. julija na Kontradah 09 v Kanalu ob Soči.

Irena Kovačević

Nazaj na: TerraFolk v Openu