Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Ljubljana je geto? na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
junij 29, 2009

Ljubljana je geto?

Objavljeno v: družba, kultura

V KUDu France Prešeren je do 30. junija na ogled razstava fotografij in dokumentarni film v sklopu socialno-kulturnega projekta: Ljubljana je geto?
Člani Zavoda Bob, t.j. Zavod za izobraževanje in kulturne dejavnosti, Ljubljana, so poskusili odgovoriti na vprašanja: Ali obstaja v Ljubljani geto? Kaj sploh je geto in kako nastane? Kdo so prebivalci geta, kaj počnejo?

Kot odgovor so ustvarili kratki dokumentarni film, ki je sestavljen iz intervjujev različnih posameznikov - od mladih do upokojencev, župana in prodajalcev sadja in zelenjave, sociologov, politologov, itd.

Trailer dokumentarnega filma:

O razstavi in projektu nam je nekaj več povedala Metka Bahlen:

Glasba: RJD2: Uprock (In Rare Form, 2004)

Špela Škulj

Nazaj na: Ljubljana je geto?