Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Trkajeva vinska tura na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
junij 18, 2009

Trkajeva vinska tura

Objavljeno v: glasba, kultura

Po uspešni predstavitvi novega videospota za pesem Ta noč je moja, ki sta jo posnela skupaj z Janezom Bončino - Benčem, je Rok Trkaj sinoči predstavil še videospot za angleško različico pesmi s spremenjenim naslovom The night of my life.

V klubu TOP nad centrom Ljubljane pa je mladi reper napovedal še začetek kampanje Trkajmo s Trkajem, s katero začenja v prihodnjih dneh. Na spletni strani www.kul-vinska-tura.si bomo lahko spremljali njegovo popotovanje po Jeruzalemsko - Ormoških goricah, kjer bo spoznaval kulinarične, naravne in kulturne znamenitosti tega vinorodnega okoliša. Sponzor akcije je vinska klet Jeruzalem Ormož.

P.S. Internetna stran bo aktivna v ponedeljek 22.6.2009.

Nazaj na: Trkajeva vinska tura