Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Mlada in gibčna na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
maj 30, 2009

Mlada in gibčna

Objavljeno v: glasba, kultura

V Cankarjevem domu se ta konec tedna (30. in 31. maj) odvija 4. Bazar (festival orientalskega plesa in kulture), na katerem si lahko pobliže ogledate raznolike ekspresije orientalskega plesa. Tema letošnjega Bazarja je Razvoj orientalskega plesa od obreda do modernih stilov.

V Linhartovi dvorani Cankarjevega doma se bodo v teh dveh dneh tako zvrstili mnogi plesalci/plesalke orientalskih plesov, odvijale se bodo plesne delavnice s tujimi pedagoginjami, orientalski bazar (na njem se bodo predstavili umetniki ter obrtniki, povezani z Orientom), Bazar party, ter odprti oder (kjer bodo priložnost za nastop dobile vse slovenske in tuje plesalke).
En kup dišečih dogodkov, mi smo ujeli enega z neverjetno gibčno in mlado trebušno plesalko, ki je menda iz Tržiča (ali okolice):

Odlična plesalka, kajneda?

Katja Lenart