Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Mini Hollywood na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
maj 27, 2009

Mini Hollywood

Objavljeno v: kultura, zabava

Nekje na drugi strani sveta ta trenutek Jan Šiško z ženo Polono raziskuje skrivnosti in lepote Japonske. Njune popotniške utrinke tu in tam delita z nami, enega smo izbrali za vas.

Tudi v tematskem parku Universal Studios v Osaki na Japonskem naokoli skačejo liki iz znanih holywoodskih filmov, risank in navdušujejo obiskovalce (enodnevna karta za enega odraslega obiskovalca znaša 5800 yenov). Pač nekoliko bolj v japonskem stilu je najbrž vse skupaj, sneguljčica pa je povsod ista.

Jan in Polona sta k spodnjemu videu pripisala tole:

“Višek amerikanizma na Japonskem je njihov “mini Hollywood”. Universal Studios sva obiskala na koncu najinega obiska Osake.”

Evo video:

Nazaj na: Mini Hollywood