Kaj je tole? Od tu lahko uporabite povezave na Spletnih skupnostih in shranite Krizantema na klavirju na skupne zaznamke ali uporabite E-poštni vnos in pošljete povezavo prek e-pošte.

Social Web

E-pošta

E-mail It
maj 16, 2009

Krizantema na klavirju

Objavljeno v: glasba, kultura

Jutri, v nedeljo (17. maja) bo ob 20-ih v Slovenskem mladinskem gledališču premiera glasbeno-gledališkega projekta Janje Majzelj z naslovom Krizantema na klavirju.
Glasbeno - teatralna različica zbirke šansonov Svetlane Makarovič v dražilniku izgleda nekako takole:

Z igralko Slovenskega mladinskega gledališča in vokalistko Janjo Majzelj (tudi v predstavi Ljubezen in smrt, pela je tudi v skupini Fake Orchestra, še vedno pa prireja samostojne koncerte) sem se pred vajo pogovarjala o Krizantemi na klavirju, Svetlani Makarovič, slovenskem šansonu in njeni glasbeni karieri:

Še sestava, ki bo jutri zvečer jemala dih:
Janja Majzelj – vokal
Joži Šalej – klavir, harmonika